Zagwozdka z meblami biurowymi

Moja firma szybko się rozwija. Wymagało to wynajmowania kolejnych biur. W każdym biurze, muszę mieć mój prywatny gabinet, gdzie mogę w spokoju pracować, porozmawiać w pracownikami czy też po prostu wypocząć po podróży z jednego miasta do drugiego zanim zajmę się bieżącymi sprawami w danej filii. Jednak tutaj narodziło się pytanie, skąd zamówić meble?

Poszukiwania mebli biurowych na zamówienie

meble do biura na zamówienieNie chciałem robić tak jak to robią wszyscy, czy też zdecydowana większość, pójdą do pierwszego lepszego sklepu z meblami, kupią biurko fotel i jakiś regał i to wszystko. Mój gabinet musiał mieć w sobie „to coś” aby każdy kto spędzi w nim choćby 5 minut zapamiętał go i identyfikował z moją firmą. Z racji tego że pomieszczenie, które miało stać się moim gabinetem miało dość nietypowy kształt i wymiary postanowiłem kupić meble na zamówienie. Otworzyłem mojego laptopa i wpisałem w wyszukiwarkę – meble do biura na zamówienie na wymiar. Wyskoczyło mi kilka firm zajmującymi się tego typu usługami. Przejrzałem wstępnie ich oferty. Jedną odrzuciłem, ponieważ nie mieli żadnego wzoru, który by mi się spodobał. W drugiej firmie zobaczyłem, że mają akurat promocję, faktycznie, ceny podane na stronie były dosyć atrakcyjne. Skontaktowałem się telefonicznie, omówiłem z właścicielem czego oczekuję, Pan przystał, że podejmie się zamówienia i zapewnił mnie, że będę zadowolony z efektu. Dodatkowo był w okolicy więc od razu przyjechał i zapisał sobie poszczególne wymiary pomieszczenia.

Po trzech tygodniach meble były gotowe. Właściciel miał racje, efekt jakie tworzyły stworzona przez niego konfiguracja był oszałamiający. Z dumą myślałem o tym, jak widok mojego gabinetu będzie zwalał z nóg pracowników, a najważniejszych potencjalnych klientów czy sponsorów. Gdybym mógł, zamieszkałbym w moim nowym biurze.