Zakupione stroje kąpielowe bardzo mi się podobały

Wyjechałam na wakacje za granice. Korzystałam z usług biura podróży i byłam z niego bardzo zadowolona. Pani, która mnie obsługiwała była bardzo pomocna przy wyborze kierunku. Ja chciałam mieć dostęp do morza z ciepłą wodą i najlepiej słońce przez cały urlop. Pani doradziła mi kierunek Grecję i byłam zadowolona z tego wyboru.

Zakupiłam piękne stroje kąpielowe

kostiumy kąpielowe duże rozmiaryGrecja to piękny kraj. Pogoda cały czas mi dopisywała. Nie musiałam zabierać ze sobą ciepłych ubrań bo ciągle było ciepło. Sprawdziłam pogodę przed wyjazdem i wszystko się sprawdziło. Zapakowałam kilka sukienek, krótkie spodenki i bluzki na ramiączkach a także kilka strojów kąpielowych. Jestem większych rozmiarów więc stroje musiałam specjalnie dobrać do swojej sylwetki. Korzystałam ze sklepu w galerii handlowej blisko mojego zamieszkania. Bardzo często kupuje tam bieliznę i stroje kąpielowe na wakacje. Pani Kasia właścicielka sklepu wie co lubię i jak jej powiedziałam czego szukam od razu zaproponowała mi kilka strojów kąpielowych, które od razu mi się spodobały. Kostiumy kąpielowe duże rozmiary można u niej kupić w przystępnych cenach. Oczywiście musiałam je przymierzyć ale wiedziała, że będą na mnie dobrze leżały. Bardzo się cieszę, że w galeriach handlowych można kupić stroje w różnych rozmiarach. Niestety nie każdy jest szczupły i ciężko jest czasem mi coś ładnego kupić. Na szczęście o bieliznę i stroje kąpielowe nie musiałam się martwić. Byłam bardzo wdzięczna Kasi, ze o mnie myślała i tak dobrze zawsze mi doradzała.

Bardzo dobrze czułam się w strojach kąpielowych w Grecji pomimo mojej większej sylwetki. Chętnie się opalałam i kąpałam. Moje ciało było zakryte tam gdzie trzeba i nie krępowałam się. Miałam dzięki temu udane wakacje, które wykorzystałam maksymalnie. Za rok również planuję wyruszyć w cieple kraje ale zdecyduje się na nowe miejsce.